Всі види проектування

Запорука якості продукції підприємствах, у яких використовується холод, полягає у ефективності систем холодопостачання. Забезпечити безперебійну роботу холодильного обладнання та його енергоефективність дозволяє грамотне проектування промислового холодопостачання.

Проектування холодильних установок.
Компанія ІЦ "Клімат" має фахівців і потенціал для виконання проектів промислового холодопостачання. У кожному проекті холодопостачання реалізовуються прогресивні ідеї та технології, що дозволяють оптимізувати енергоспоживання холодильного обладнання, скоротити до мінімуму непередбачені ситуації простою при проведенні монтажних робіт, уникнути закупівлі зайвого обладнання та матеріалів, а значить знизити собівартість та підвищити конкурентоспроможність вашого бізнесу. Зменшити ємність холодоагенту в системі і тим самим підвищити безпеку під час експлуатації холодильної системи.

Послуги з проектування холодильних систем
Проектування від фахівців ІЦ "Клімат" передбачає:
розрахунок та розроблення повного пакету проектної документації на технічне переозброєння компресорних цехів та пов'язані з охолодженням технологічних ліній;
створення проектів реконструкції та модернізації холодильного обладнання та установок;
розробку проектів нового будівництва компресорних цехів, холодильних складів, резервуарів охолодження та систем холодопостачання технологічного обладнання;

Проекти холодильного обладнання для складів, виробництва та промисловості
ІЦ "Клімат" пропонує комплексні рішення з холодопостачання і проектування холодильних установок для різних типів харчового виробництва, складів чи овочесховищ: проекти реконструкції холодильних систем для забезпечення холодом процесів переробки та зберігання м'яса, риби, молока, овочів та фруктів, готової продукції та безалкогольних напоїв.